Pacjenci Szpitala Powiatowego w Krynicy-Zdroju będą mogli niebawem sami zarejestrować się do lekarza. W szpitalu kończy się właśnie wdrażanie trzeciego projektu w ramach MRPO potocznie nazywanego E-szpital. - Do tej pory został wdrożony nowy system informatyczny dla lekarzy oraz usługa bezpłatnego Internetu dla pacjentów – mówi Sławomir Kmak, dyrektor Szpitala Powiatowego w Krynicy-Zdroju.