Historyczna chwila w dobromiejskim szpitalu. Powiatowa placówka pozytywnie przeszła trudny audit certyfikujący, co oznacza zdobycie certyfikatu zarządzania jakością ISO na całą działalność medyczną i administracyjną. - To potwierdzenie wysokiej jakości usług, ale i wyzwanie na przyszłość - mówi Maria Mielniczek, dyrektor szpitala w Dobrym Mieście.