Mariola Kucia-Kręblaś została nowym Naczelnym Lekarzem Uzdrowiska w Nałęczowie i Krasnobrodzie. Powołanie na to stanowisko odebrała z rąk wojewody lubelskiego Jolanty Szołno-Koguc w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego. Do obowiązków nowo powołanego lekarza należeć będzie sprawowanie nadzoru nad jakością świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych przez zakłady lecznictwa uzdrowiskowego na obszarze województwa lubelskiego.