Decyzja w sprawie mojej dymisji powinna zapaść stosunkowo szybko, ponieważ obecny stan jest generalnie niekorzystny dla instytucji, w której jeszcze pracuję - powiedział prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Jacek Paszkiewicz w "Sygnałach dnia" na antenie radiowej Jedynki. - Wszystkim tutaj będzie zależało, mnie również zależy, żeby jak najszybciej przyszedł mój następca i podjął się rozwiązywania spraw, które bieżąco trzeba rozwiązać - podkreślił.