Zmodernizowany Oddział Ginekologiczno-Położniczy z Traktem Porodowym i Oddziałem Noworodków w Szpitalu Powiatowym w Biskupcu otworzył dla przyszłych mam swoje podwoje. Remont kosztował ponad 1,5 miliona złotych. Oddział teraz odpowiada europejskim standardom technicznym i sanitarnym na poziomie europejskim.