31 maja odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanych oddziałów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 im. M. Konopnickiej. Gruntowny remont przeszły dwa oddziały: V - Pediatrii, Diabetologii i Nefrologii oraz VI - Pediatrii, Onkologii i Hematologii dla Dzieci Starszych. Wszystko z myślą z myślą o małych pacjentach i ich rodzicach, których często długotrwałe pobyty w Szpitalu będą odbywać się w bardziej komfortowych warunkach.