Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś o godzinie 8:00 rozpoczęło się udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakontraktowanych zakresach w oddziałach szpitalnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach, prowadzonego przez samorządową spółkę Megrez. Wcześniej pracę rozpoczęła szpitalna Izba Przyjęć. W szpitalu już są pierwsze pacjentki na oddziale ginekologiczno-położniczym.