6 nowych łóżek trafiło na oddział położniczo-ginekologiczny Szpitala Powiatowego w Krynicy-Zdroju. - To nowoczesne łóżka, bardzo wygodne dla pacjentek – mówi dyrektor szpitala Sławomir Kmak. – Będą z nich korzystać kobiety oczekujące na poród oraz te, które już urodziły. Łóżka pochodzą od polskiego producenta i zostały zakupione dzięki darowiźnie przekazanej przez szefa firmy FAKRO Ryszarda Florka. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc.