1 czerwca prof. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego, wzięła udział w uroczystym otwarciu Centrum Dydaktyczno-Naukowego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nowocześnie wyposażone Centrum wzbogaci bazę lokalowo-dydaktyczną uczelni. Znajdzie w nim miejsce większość z 18 należących do wydziału zakładów.