Dziś mija siódmy dzien protestu głodowego pracowników Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Na godzinę 12.00 przewidziana jest pikieta przed budynkiem administracji. 2 czerwca dyrektor szpitala Marzena Grochowska zdecydowała o nieprzyjmowaniu do placówki nowych pacjentów, z wyjątkiem Oddziału Neurologicznego. Tego samego dnia głodókę zakończyły dwie osoby, ponieważ zasłabły. Jedna z nich została odwieziona karetką do szpitala.