1 czerwca w Białymstoku odbył się jubileusz 10-lecia powołania Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Były kwiaty, okolicznościowe odznaczenia dla zasłużonych pracowników i instytucji diagnostyki laboratoryjnej, wspomnienia oraz plany na przyszłość. Uroczystość odbyła się w auli Euroregionalnego Centrum Farmacji. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Elżbieta Puacz, Prezes KIDL, oraz prof. Maciej Szmitkowski, Wojewódzki Konsultant Medycyny i Diagnostyki Laboratoryjnej.