W Warszawie ponownie stanie Białe Miasteczko. Tym jednak razem będzie to europejskie Białe Miasteczko, w którym ramię w ramię z polskimi pracownikami ochrony zdrowia będą przedstawiciele organizacji związkowych i społecznych z innych krajów europejskich - poinformowały wczoraj wspólnie: Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80", Polska Partia Pracy oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych.