Do 2014 roku wszystkie budynki Ośrodka Pediatrycznego im. J. Korczaka w Łodzi zostaną wyremontowane. Wpisane do rejestru zabytków 5 pawilonów będzie można zrewitalizować dzięki 20 mln zł dotacji z Unii Europejskiej oraz 4 mln zł, które dołoży Urząd Marszałkowski w Łodzi.