O sytuacji finansowej lubuskich szpitali i dostępie do świadczeń medycznych rozmawiano wczoraj w urzędzie wojewódzkim. Dyskusja prowadzona było podczas połączonego posiedzenia Zespołu ds. Bezpieczeństwa Zdrowotnego, który działa przy wojewodzie oraz Zespołu ds. Ochrony Zdrowia przy Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego.