Rzeszów już po raz trzeci był miejscem spotkania wybitnych przedstawicieli z zakresu pediatrii przybyłych głównie z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, ale również Republiki Federalnej Niemiec, Ukrainy, Węgier czy też Litwy. W dniach 25-26 maja lekarze mieli okazję do wymiany doświadczeń oraz poglądów, a także wiedzy na temat najnowocześniejszych metod leczenia najmłodszych pacjentów.