Pracownia Rezonansu Magnetycznego oraz Sala Angiografii to dwie nowe inwestycje w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Uroczyste przekazanie pracowni do użytku odbyło się 14 czerwca. Dzięki przedsięwzięciu pacjenci szpitala będą mieli dostęp do nowocześniejszej diagnostyki.