W lipcu rozpocznie się przebudowa oddziałów Położniczego i Neonatologicznego oraz Bloku Porodowego w Szpitalu Powiatowym w Stalowej Woli. To długo wyczekiwana inwestycja, zwłaszcza przez pacjentki, które od dawna uskarżały się na fatalne warunki lokalowe panujące na oddziałach położniczym i ginekologicznym w stalowowolskim szpitalu. Na szczęście już wkrótce zmienią się one nie do poznania.