Zamieszanie wokół problemu zgody na sprzedaż krwi nie wpłynęło na szczęście na postawę krwiodawców - poinformowała wczoraj w Sejmie wiceminister zdrowia Agnieszka Pachciarz, odpowiadając na pytania posłanek Joanny Fabisiak i Krystyny Kłosin z Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska w sprawie sprzedaży przez regionalne centra krwiodawstwa nadwyżek krwi oraz jej składników firmom farmaceutycznym.