18 czerwca w Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu – międzynarodowego odznaczenia nadawanego za działania przynoszące dzieciom radość.
18 czerwca w Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu – międzynarodowego odznaczenia nadawanego za działania przynoszące dzieciom radość.