Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków opublikowało na swojej stronie internetowej listy, który lekarze zrzeszeni w Porozumieniu Organizacji Lekarskich wystosowali 18 czerwca do premiera Donalda Tuska i organizacji pacjenckich.
Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków opublikowało na swojej stronie internetowej listy, który lekarze zrzeszeni w Porozumieniu Organizacji Lekarskich wystosowali 18 czerwca do premiera Donalda Tuska i organizacji pacjenckich.