26 czerwca zostało otwarte Centrum Biblioteczno-Informacyjne mieszczące się w Kampusie Banacha Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W uroczystości, na zaproszenie rektora prof. Marka Krawczyka, uczestniczył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.