Sejm uchwalił ustawę o nadaniu Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu nazwy "Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu". Głosowało 432 posłów. Za oddało głos 429 posłów, przy braku głosów przeciwnych i 3 głosach wstrzymujących się.