27 czerwca w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie wojewody z konsultantami wojewódzkimi w dziedzinach pediatrycznych oraz ordynatorami oddziałów szpitalnych. Rozmawiano na temat organizacji oraz kierunków rozwoju opieki zdrowotnej nad dziećmi i młodzieżą w regionie.