28 i 29 czerwca na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskiego Centrum Medycznego odbyło się kolejne, szóste już spotkanie partnerów projektu zatytułowanego "Innowacyjne metody wykorzystania komórek macierzystych w medycynie". To sześcioletnie przedsięwzięcie współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013 (PO IG), którego Beneficjentem jest Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.