4 lipca Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak przebywać będą z wizytą w Ciechocinku, gdzie m.in. uczestniczyć będą w ceremonii otwarcia nowego skrzydła 22. Wojskowego Szpitala Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego, w którym m.in. organizowane są specjalne turnusy leczniczo-profilaktyczne z treningiem antystresowym dla żołnierzy powracających z misji zagranicznych. W uroczystości udział wezmą też posłowie na Sejm RP, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, weterani działań poza granicami państwa oraz przedstawiciele władz samorządowych.