Trzeba apelować do urzędników o więcej empatii dla ludzi chorych, by czuli się w naszym państwie bezpiecznie - powiedział 6 lipca ks. abp katowicki Wiktor Skworc na Jasnej Górze uczestnikom organizowanej przez Apostolstwo Chorych, ogólnopolskiej pielgrzymki osób chorych, niepełnosprawnych.