Na wniosek strony związkowej odbyło się wczoraj w resorcie zdrowia spotkanie z ministrem Bartoszem Arłukowiczem poświęcone przyszłości polskiego lecznictwa uzdrowiskowego w kontekście propozycji zmiany rozporządzenia Ministra Skarbu Państwa w sprawie wykazu zakładów lecznictwa uzdrowiskwoego prowadzonych w formie jednoosobowych spółek Skarbu Państwa, które nie będą podlegać prywatyzacji.