Dziś rusza kampania społeczna "W którym świecie żyjesz?" poświęcona problemowi nadmiernego korzystania z komputera i Internetu przez dzieci i młodzież. Akcja realizowana jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), w skład którego wchodzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) – instytut badawczy oraz Fundacja Dzieci Niczyje. Została ona przygotowana w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet, we współpracy z niemieckim projektem klicksafe.