16 lipca z inicjatywy ministra Bartosza Arłukowicza w MZ odbyło się spotkanie z konsultantami krajowymi i wojewódzkimi w dziedzinie onkologii, hematologii oraz onkologii i hematologii dziecięcej. W spotkaniu wzięła również udział prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszka Pachciarz. To kolejne spotkanie z cyklu poświęconego reagowaniu na pojawiające się problemy w dostępie do świadczeń onkologicznych - informuje rzeczniczka resortu Agnieszka Gołąbek.