Dziś w Podlaskiem rusza konkurs na projekty związane z obsługą pacjenta, w których zostaną zastosowane technologie informacyjne i komunikacyjne. O dotacje z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego mogą ubiegać się m.in. samorządy i publiczne placówki medyczne. Konkurs potrwa do 24 września, jego budżet to 3,5 mln euro.