Narodowy Fundusz Zdrowia jest winny w Szpitalowi Uniwersyteckiemu nr 2 im. Biziela w Bydgoszczy 2,2 mln zł za 2010 rok - donosi "Gazeta Wyborcza". - Sąd uznał, że pieniądze nam się należą, ale NFZ odwołał się od decyzji - mówi rzecznik lecznicy Kamila Wiecińska. Kolejny rok zamknął się dla placówki ponad 10-milionową stratą. Pierwsze półrocze 2012 też już jest "na minusie".