Lublin - szpital przejmie przychodnię?
31.07.2012
UMWL, Dziennik Wschodni, Gazeta Wyborcza
Sejmik Województwa Lubelskiego głosami koalicji PO-PSL podjął uchwałę w sprawie trybu połączenia Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej SP ZOZ w Lublinie z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie. Radni opozycyji (PiS i lewica) wstrzymali się od głosu. Teraz plan połączenia obu placówek zostanie poddany konsultacjom m.in. ze związkami zawodowymi. Ich zgoda nie jest jednak konieczna.