Dyrektor Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu Wiesława Lech została wczoraj zwolniona dyscyplinarnie z pracy. Oprócz tego władze miasta skierują wniosek do Centralnego Biura Antykorupcyjnego o sprawdzenie, czy w trakcie prowadzonych konkursów nie doszło do korupcji. Przyczyną dyscyplinarnego zwolnienia z pracy było jej działanie dyrektor na szkodę szpitala - informuje Urząd Miasta.