Zakończono budowę łącznika komunikacyjnego między dwoma budynkami Szpitala Powiatowego w Pyskowicach. Inwestycja została wykonana w ramach projektu modernizacji tej placówki. 3-kondygnacyjny łącznik z hallem wejściowym komunikuje parter, I i II piętro. Inwestycja ta usprawnia komunikację pomiędzy dwoma budynkami szpitala i likwiduje konieczność budowy wind w starej części placówki - informuje dyrektor Leszek Kubiak.