Szpital św. Trójcy w Płocku wzbogacił się o nowy sprzęt. Leczenie będzie odbywać się teraz szybciej, bezpieczniej, bardziej komfortowo. Nowość to najwyższej klasy laparoskop. - Używając porównania można powiedzieć, że szpital wzbogacił się o mercedesa klasy S - mówił podczas konferencji prasowej poświęconej prezentacji sprzętu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.