"Gazeta Wyborcza" pisze o kłopotach Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, które przy jednym z najwyższych w kraju kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia na ok. 400 mln zł rocznie zanotowało niedowykonania i popadło w zadłużenie, podczas gdy oddziały COI w Krakowie i Gliwicach mimo inwestycji w sprzęt za kilkadziesiąt milionów złotych wypracowały odpowiednio 20 i 160 mln zł nadwyżki.