Co najmniej 20 osób z Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji w Ministerstwie Zdrowia pracowało od początku lipca "na czarno" - poinformował wczoraj RMF FM i Niezalezna.pl. Rzeczniczka resortu Agnieszka Gołąbek zapewniła, że sprawa jest wyjaśniana, a wobec osób odpowiedzialnych zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe.