Tysiące krakowskich pacjentów w tym roku nie skorzysta z badań profilaktycznych finansowanych z budżetu miasta, a część pieniędzy przeznaczonych na nie przepadnie, ponieważ Urząd Miasta zbyt późno zorganizował konkurs wyłaniający placówki, które przeprowadzają te badania. Wyniki konkursu były znane 23 października. Z większością przychodni magistrat do dziś nie podpisał stosownych umów - pisze "Gazeta Krakowska".