20 listopada odbyło się posiedzenie Zarządu Województwa Podlaskiego, któremu przewodniczył wicemarszałek Mieczysław Baszko. Zarząd zapoznał się z sytuacją finansową placówek ochrony zdrowia, podległych samorządowi województwa, za trzy kwartały bieżącego roku. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku nastąpiło pogorszenie.