Nawet po parędziesiąt tysięcy złotych zalega lekarzom Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Niektórzy nie mogą się doprosić pieniędzy za dyżury przepracowane jeszcze w lecie. Czarę goryczy przelała informacja, że dyrektorka szpitala dostała 64 tys. zł nagrody - pisze "Gazeta Wyborcza".