Wczoraj w Ministerstwie Zdrowia odbyła się pierwsza część uroczystości wręczenia odznak "Zasłużony Dawca Przeszczepu", przyznawanych przez ministra zdrowia dawcom narządów oraz osobom, które dwukrotnie oddały szpik lub inne regenerujące się komórki i tkanki.