Dyrektorzy szpitali wciąż rozmawiają z dyrektorem mazowieckiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia i przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia o zasadach finansowania leczenia pacjentów w przyszłym roku. Marek Wójcik ze Związku Powiatów Polskich szacuje, że 40-50 lecznic jeszcze nie podpisało umów z NFZ na przyszły rok - donosi Radio Dla Ciebie.