7 grudnia w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbył się koncert Fundacji Iskierka pt. "Pasja życia". Dziecięca Orkiestra Onkologiczna w tym roku zaśpiewała z chórem profesorów. Zaproszenie Fundacji przyjęło m.in. 8 profesorów związanych ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym, tym samym była to najliczniejsza reprezentacja wśród wszystkich uczelni.