W poniedziałek podczas uroczystego posiedzenia Senatu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz ochrony zdrowia i rozwoju medycyny.
W poniedziałek podczas uroczystego posiedzenia Senatu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz ochrony zdrowia i rozwoju medycyny.