Senat Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wyraził zgodę na utworzenie Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp. z o.o. Prezesem spółki jest była prezes NFZ Agnieszka Pachciarz.
Senat Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wyraził zgodę na utworzenie Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp. z o.o. Prezesem spółki jest była prezes NFZ Agnieszka Pachciarz.