Radomskie Stowarzyszenie Osób z Niewydolnością Nerek ufundowało aparat do hemodializy, który wykorzystywany będzie przez Oddziału Dializ z odcinkiem Nefrologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Tytusa Chałubińskiego.
Radomskie Stowarzyszenie Osób z Niewydolnością Nerek ufundowało aparat do hemodializy, który wykorzystywany będzie przez Oddziału Dializ z odcinkiem Nefrologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Tytusa Chałubińskiego.