Bartosz Arłukowicz nie radzi sobie na stanowisku ministra zdrowia. Premier nie powinien zwlekać. Dawanie kolejnej szansy ministrowi nic nie da. Trzeba dać wreszcie szansę pacjentom. Odwołanie ministra i powołanie specjalisty to pierwszy krok w tym kierunku - powiedział w "Poranku Radia TOK FM" gospodarz tej audycji Tomasz Sekielski.