Kolejne spotkanie w sprawie powstania kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyło się 25 marca. W spotkaniu z marszałek woj. lubuskiego Elżbietą Polak udział wzięli przedstawiciele uczelni, władz miasta, lubuskich jednostek ochrony zdrowia, a także poseł Bożenna Bukiewicz, która od początku wspiera realizację projektu.