Czy należy zgłaszać każde działanie niepożądane leków stosowanych w terapii pacjentów zakażonych HIV...
Czy należy zgłaszać każde działanie niepożądane leków stosowanych w terapii pacjentów zakażonych HIV i jakie są zasady zgłaszania działań niepożądanych?