Wpływ peryndoprylu na występowanie incydentów sercowo-naczyniowych u osób ze stabilną chorobą wieńco...
Wpływ peryndoprylu na występowanie incydentów sercowo-naczyniowych u osób ze stabilną chorobą wieńcową - badanie EUROPA
16.10.2003
Efficacy of perindopril in reduction of cardiovascular events among patients with stable coronary artery disease: randomised, double-blind, placebo-controlled, multicentre trial (the EUROPA study)
The EURopean trial On reduction of cardiac events with Perindopril in stable coronary Artery disease Investigators
W zdrowiu nie chodzi o to, by napędzać produkcję świadczeń, ale o to, by ich udzielanie tak zorganizować i ułożyć, by mniejsza liczba przynosiła lepszy efekt – mówi dr Tadeusz Jędrzejczyk.
Minister zdrowia w sprawie, którą Polska żyje od dwóch tygodni, głos zabrała w środę (wydając oświadczenie) i w czwartek – występując na konferencji prasowej.